Katalog firm

Kategorie


Depilatorium

Salon depilacji Depilatorium zaprasza Panie i Panów z Gdańska lub Łodzi na zabiegi usuwania zbędnego owłosienia z różnych partii ciała. Przy pomocy nowoczesnego sprzętu, jakim jest laser diodowy Vectus, można tu pozbyć się włosków skutecznie i w krótkim czasie. Cennik i szczegóły oferty znajdują się na stronie.

Depilacja mężczyzn

Czy można cieszyć się perfekcyjnie gładkim ciałem przez wszystkie dni w roku? Czy można osiągnąć idealny wygląd naskórka bez konieczności codziennego sięgania po maszynkę? Tak, to wszystko jest jak najbardziej możliwe do osiągnięcia, a potwierdza to gabinet DEPILATORIUM.
Przeprowadzana w nim depilacja laserowa dla mężczyzn Gdańsk pozwoli każdemu dbającemu o siebie facetowi raz na zawsze pożegnać się z uciążliwymi włoskami. Niejednokrotnie mężczyźni miewają je na nawet nietypowych częściach ciała - chociażby plecach. Przy pomocy specjalistycznego lasera nawet w tym miejscu można je skutecznie usunąć i zapobiec ich ponownemu wyrastaniu.
Perfekcyjnie gładka skóra to oczywiście główny efekt depilacji laserowej, jednakże należy dodać również, że cała technologia wykazuje się podwyższonym bezpieczeństwem dla ludzkiej skóry. Laser w żadnym stopniu jej nie uszkadza i nie podrażnia, a jedynie usuwa z niej włoski, robiąc to zaskakująco dobrze. Każdy sam może się o tym przekonać - wystarczy przyjść do gabinetu Depilatorium.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221