Katalog firm

Kategorie


A-AAron

AAron ma dwie siedziby w Katowicach. Oferujemy Wam kompleksowe usługi, w tym transport zmarłych, przechowywanie zwłok w odpowiednich warunkach, pomoc w realizowaniu wszystkich formalności. Zapewniamy Wam również wspaniały wybór trumien oraz urn, jeżeli zdecydujecie się również na kremację, którą również zapewniamy naszym klientom.

Transport zwłok

AARON&ZEUS jest firmą zajmującą się kompleksową obsługą pogrzebów oraz kremacjami osób zmarłych. Zakład pogrzebowy, świadcząc swe usługi ma na względzie wysoką jakość oraz terminowość wykonywania powierzonych mu zadań. Ponadto, rozumiejąc ból i żal, które często towarzyszą osobom zamawiającym pogrzeb, pracownicy firmy posiadają odpowiednie przeszkolenie do obsługi klientów, by nie przysparzać im dodatkowych stresów.
Całość formalności przy załatwianiu pogrzebu przebiega z zachowaniem dużej wyrozumiałości i cierpliwości, a także okazywanej życzliwości. Zakład w swojej ofercie posiada szeroki wybór trumien i urn, kwiatów florystycznych i naturalnych, a także oprawę muzyczną i fotograficzną pogrzebu. Niektóre usługi świadczone są nieodpłatnie, jak np. klepsydry, wypłacanie zasiłków pogrzebowych w zaledwie kwadrans czy całodobowy transport zmarłych z domu lub szpitala do prosektorium.
Ponadto, firma oferuje międzynarodowy transport zwłok Katowice i ekshumacje ciał i szczątków. Zapewnia także profesjonalną obsługę żałobników podczas ceremonii pogrzebowych.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

Zeus to zakład usług pogrzebowych, który świadczy profesjonalne, kompleksowe usługi związane z organizacją uroczystości pogrzebowej. Odbieramy zwłoki, zajmujemy się ich przygotowaniem do pochówku, zap...