Katalog firm

Kategorie


Depilatorium

Salon depilacji Depilatorium zaprasza Panie i Panów z Gdańska lub Łodzi na zabiegi usuwania zbędnego owłosienia z różnych partii ciała. Przy pomocy nowoczesnego sprzętu, jakim jest laser diodowy Vectus, można tu pozbyć się włosków skutecznie i w krótkim czasie. Cennik i szczegóły oferty znajdują się na stronie.

Depilacja wąsika

Firma Depilatorium to salon kosmetyki estetycznej działający w Gdańsku. Specjalizujemy się w depilacji laserowej różnych partii ciała, a nasza oferta skierowana jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Podczas zabiegów korzystamy z najbardziej nowoczesnego i najskuteczniejszego sprzętu – urządzeń firmy Vectus, co pozwala zaoferować klientom najwyższej jakości usługi i gwarantuje doskonałe efekty oraz bezpieczeństwo.
Zbędne owłosienie na twarzy może być przyczyną poważnych kompleksów, a co za tym idzie – powodować unikanie kontaktów z innymi. Właśnie dlatego warto rozwiązać ten problem skutecznie. Depilacja laserowa wąsika oferowana w salonie Depilatorium w Gdańsku to doskonała propozycja dla osób chcących usunąć niechciane włoski z twarzy bez podrażnień czy innych widocznych śladów.
Gwarantujemy skuteczność i długotrwały efektu – aby się on utrzymywał, zabiegi należy powtarzać w seriach co ok. 8 tygodni. Więcej informacji na temat naszych zabiegów znajdziesz na stronie internetowej http://depilatorium.pl/gdansk/. Zapraszamy!

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221