Katalog firm

Abaco

ABACO to nowoczesne biuro rachunkowe, które oferuje kompleksowe usługi księgowe dla klientów z Łodzi i pobliskich okolic. Oferujemy również pomoc zdalną dla klientów z całej Polski. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do firm, ale również do osób prywatnych, które chcą założyć swoją działalność gospodarczą, ale nie mają zielonego pojęcia, jak to zrobić.

Usługi księgowe

Usługa Abaco reprezentuje w sieci Internet biuro rachunkowe Abaco. Jest to przedsiębiorstwo cieszące się uznaniem na rynku lokalnym. Sytuacja ta związana jest z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu działalności rachunkowej, a także pełnym profesjonalizmem pracujących tam księgowych. Biuro rachunkowe Łódź oferuje unikatowe podejście do klienta zakładające optymalizację usług.
Abaco przekazuje każdemu klientowi specjalny program komputerowy zezwalający na internetowe przesyłanie faktur, bezpośrednio do biura rachunkowego. Co więcej cena oraz zakres usług jest indywidualnie dostosowywana dla każdego klienta. Miła i fachowa obsługa pomoże dobrać najlepszy pakiet usług oraz dostosuje ich cenę do możliwości przedsiębiorcy. ostatnią, lecz nie najmniej ważną cechą, która świadczy o trosce Abaco o ludzi jest fakt, że księgowi zgadzają się na kontakt zdalny, za pomocą sieci Internet.
Przedsiębiorca może zaoszczędzić mnóstwo czasu komunikując się z biurem rachunkowym za pomocą komputera w swojej siedzibie.

Kontakt

Ulica: Gdańska 149

Kod: 90-536

Miejscowość: Łódź

http://www.abacosc.pl/

E-mail: biuro@abacosc.pl

Tel.: 607-128-538


Podobne firmy

Ergo Hestia

Nasze wieloletnie doświadczenie na lublińskim rynku ubezpieczeń majątkowych i życiowych pod patronatem ERGO Hestia to pewność profesjonalnej obsługi ubezpieczeniowej! Jesteśmy laureatami wielu wyróżni...