Katalog firm

Kategorie


Depilatorium

Salon depilacji Depilatorium zaprasza Panie i Panów z Gdańska lub Łodzi na zabiegi usuwania zbędnego owłosienia z różnych partii ciała. Przy pomocy nowoczesnego sprzętu, jakim jest laser diodowy Vectus, można tu pozbyć się włosków skutecznie i w krótkim czasie. Cennik i szczegóły oferty znajdują się na stronie.

Depilacja laserem

Zabieg, jakim jest depilacja laserowa Gdańsk to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby trwale pozbyć się zbędnego owłosienia z różnych partii ciała. Salon kosmetyczny Depilatorium specjalizujący się w zabiegach depilacji laserowej może zaproponować swoim klientom skuteczne działanie i efekt utrzymujący się przez długi czas. Wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt firmy Vectus, co gwarantuje bezpieczeństwo, skuteczność i świetne efekty.
Oferowane przez nas zabiegi skierowane są zarówno do kobiet, jaki dla mężczyzn. Laserowe usuwanie owłosienia pozwala pozbyć się problemu odrastających włosków w dowolnej partii ciała – efekt to gładka skóra bez podrażnień. Dodatkowym atutem tego typu zabiegów jest trwałość efektów.
Wykorzystanie lasera sprawia, że możemy zapomnieć o bolesnej depilacji woskiem, depilatorem lub ryzyku skaleczenia się podczas używania maszynki. Jeśli zależy Ci na trwałym efekcie gładkiej skóry i szukasz skutecznych metod depilacji – zabiegi laserowe to idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Zapraszamy!

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221