Katalog firm

Depilatorium

Salon depilacji Depilatorium zaprasza Panie i Panów z Gdańska lub Łodzi na zabiegi usuwania zbędnego owłosienia z różnych partii ciała. Przy pomocy nowoczesnego sprzętu, jakim jest laser diodowy Vectus, można tu pozbyć się włosków skutecznie i w krótkim czasie. Cennik i szczegóły oferty znajdują się na stronie.

Depilacja nóg

Chciałbyś nareszcie poczuć niesamowitą gładkość na swoim ciele i spoglądając w lustro, nie zauważać w nim żadnych nowych włosków, które w zastraszająco szybkim tempie odrastają na nogach, rękach czy twarzy? Masz ochotę raz na zawsze pozbyć się swojej zwykłej maszynki do golenia, przez którą na Twoim ciele pojawiają się cały czas nowe krostki, zmiany skórne i silne podrażnienia?
Depilacja laserowa jest zatem najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki niej nareszcie dowiesz się, co to znaczy móc cieszyć się perfekcyjnie gładkim i cudownie prezentującym się ciałem. Trwała depilacja laserowa nóg Gdańsk w gabinecie Depilatorium zawsze przeprowadzana jest w sterylnych i higienicznych warunkach. Doświadczeni specjaliści biorą Cię pod swoje skrzydła, razem z Tobą ustalają przebieg całej wizyty i następnie doprowadzają Cię do osiągnięcia takich efektów, o jakich zawsze marzyłeś.
Nareszcie będziesz mógł każdego dnia cieszyć się pięknie wyglądającą skórą. Z dumą pokażesz ją na wakacjach, podczas letniego pikniku czy wiosennego spaceru z rodziną.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221