Katalog firm

Kategorie


Jawo

Wyśmienite dania gotowe oferuje Państwu firma Jawo - producent mrożonek. Zapraszamy do skosztowania naszych pierogów z sezonowymi owocami, doskonałe knedle oraz naleśniki. Posiadamy bardzo szeroki asortyment produktów, przez co każdy z Państwa będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Dania mrożone

Uwielbiasz przyrządzane w tradycyjny sposób placki ziemniaczane? Od zawsze byłeś wielkim fanem naleśników ze szpinakiem? A może Twoją ulubioną potrawą są krokiety z kapustą i grzybami? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Wszystkie te potrawy znajdziesz w naszej ofercie. Ba, znajdziesz w niej zdecydowanie więcej.
Wiele rodzajów pierogów, kopytka ziemniaczane, kluski leniwe z serem, kartacze, uszka... W Jawo przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo tradycyjnych i smacznych potraw, którymi możesz cieszyć się każdego dnia. Ich przygotowanie zajmie Ci natomiast zaledwie kilka chwil, dzięki czemu oszczędzisz mnóstwo czasu. Ale to jeszcze nie koniec.
Musisz bowiem wiedzieć, że nasze mrożonki przygotowujemy w tradycyjny sposób, który sprawia, że są one naprawdę wartościowym i zdrowym posiłkiem. Wybierając produkty Jawo, dbasz więc nie tylko o swoje podniebienie, ale jednocześnie o swój organizm. Nic zatem dziwnego, że nasze mrożonki cieszą się wśród Polaków tak dużą popularnością. I to już od 25 lat!

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://www.jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28