Katalog firm

Kategorie


AMS Car Design

Jeśli szukasz fachowców, którzy przyciemnią szyby w Twoim samochodzie, to zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą firmy AMS CAR Design. Więcej informacji oraz szczegółów naszej oferty można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Szyby samochodowe

Strona internetowa przyciemniamy.com.pl stanowi unikatowe narzędzie, dzięki któremu absolutnie każdy mieszkaniec Łodzi i okolic będzie w stanie zamówić, bądź przyciemnić szyby samochodowe Łódź w swoim aucie. Strona oferuje oferuje unikatową usługę piecowego wygrzewania szyb samochodowych co ma zwiększyć ich trwałość.
Ponadto firma przyciemniamy.com.pl posiada atesty i homologacje ISC, dzięki czemu w bezpieczny i legalny sposób osiąga 30 % przyciemnienie szyb w aucie. Wszystkie zlecone prace wykonywane są przez odpowiednio wykształconą kadrę pracowniczą posiadającą duże doświadczenie w wykonywaniu podobnych zadań. Szeroka oferta folii przyciemniających w ponad stu kolorach daje gwarancję, że każdy klient znajdzie taki odcień szyb, o jaki mu chodziło. Wisienką na torcie jest miła i przystępna obsługa, która z radością pomoże dobrać optymalne i najbardziej ekonomiczne rozwiązania.
Potwierdzeniem wysokiej jakości usług świadczonych przez przyciemniamy.com.pl jest fakt, że z firmą współpracuje wielu autoryzowanych dealerów samochodowych na terenie Łodzi.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423