Katalog firm

Kategorie


Depilatorium

Salon depilacji Depilatorium zaprasza Panie i Panów z Gdańska lub Łodzi na zabiegi usuwania zbędnego owłosienia z różnych partii ciała. Przy pomocy nowoczesnego sprzętu, jakim jest laser diodowy Vectus, można tu pozbyć się włosków skutecznie i w krótkim czasie. Cennik i szczegóły oferty znajdują się na stronie.

Depilacja bikini

Dzięki ofercie naszego salonu DEPILATORIUM raz na zawsze zapomnisz o tym, czym właściwie jest problem z nadmiernym owłosieniem. Pozbędziesz się go w sposób błyskawiczny i w pełni bezpieczny, poddając się wykonywanym przez naszych specjalistów zabiegom. Skuteczna i trwała depilacja laserowa bikini Gdańsk idealnie przygotuje Cię do sezonu letniego.
Koniecznie skorzystaj z niej na kilka miesięcy przed planowanymi wakacjami, aby wcześniej się do nich przygotować, pozbyć się owłosienia z okolic miejsc intymnych i móc śmiało pokazywać się na plażach czy basenach, zakładając kuse i obcisłe stroje kąpielowe. Oczywiście depilację laserową przeprowadzamy także na wszelkich innych częściach ciała - rękach, nogach, okolicach twarzy czy nawet plecach.
Swoje zabiegi kierujemy i do pań, i do mężczyzn, wiedząc, że często nawet panowie narzekają na występujące tu i ówdzie włoski, przez które nie czują się w pełni atrakcyjnie. Z nami odsłonisz swoje prawdziwe piękno! Depilacja laserowa to najlepsza metoda tego rodzaju i każdy prędzej czy później może się o tym przekonać.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221