Katalog firm

Kategorie


Karczma Bida w Lublinie

Wyszukane dania staropolskie, klimatyczny lokal oraz miła atmosfera - takie atrakcje czekają na Państwa w naszej restauracji Karczma Bida. Istnieje możliwość zorganizowania takich uroczystości jak chrzciny czy komunie. Zapoznaj się z pełną ofertą na naszej stronie.

Kuchnia regionalna

Wybierając się w podróż na wschód Polski warto zaglądnąć do Lublina - nie tylko ze względu na dużą ilość zabytków i ciekawą architekturę, ale także ze względu na doskonałą kuchnię. Gdy poszukiwana jest dobra restauracja Lublin ma wiele do zaoferowania, jednakże dla spragnionych staropolskiej kuchni najlepszym wyborem będzie karczmabida.com.
Restauracja wykończona jest na górską chatę, dzięki czemu doda klimatu każdemu spotkaniu w jej wnętrzu. O podniebienia gości zadba profesjonalna załoga z doświadczonym szefem kuchni na czele. Potrawy serwowane w karczmie są przyprawiane naturalnymi ziołami i przyprawami, które doskonale podkreślają smak. W Karczmie Bida każdy znajdzie coś dla siebie - jest tu menu przygotowane z myślą o amatorach mięsa, wegetarianach oraz dzieciach.
Restauracja świetnie sprawdzi się także do zorganizowania przyjęcia weselnego, komunijnego czy spotkania rodzinnego. Niezwykła atmosfera tego miejsca oraz smaczna kuchnia na pewno przypadnie do gustu nawet wybrednym gościom.

Kontakt

Ulica: Bogucin 175d

Kod: 21-080

Miejscowość: Garbów

http://www.karczmabida.com/

E-mail: bogucin@karczmabida.com

Tel.: 600-381-048