Katalog firm

Kategorie


A-AAron

AAron ma dwie siedziby w Katowicach. Oferujemy Wam kompleksowe usługi, w tym transport zmarłych, przechowywanie zwłok w odpowiednich warunkach, pomoc w realizowaniu wszystkich formalności. Zapewniamy Wam również wspaniały wybór trumien oraz urn, jeżeli zdecydujecie się również na kremację, którą również zapewniamy naszym klientom.

Organizacja pogrzebu

We wszystkich większych miastach polskich można bez problemu natknąć się na dziesiątki zakładów pogrzebowych. Niewiele z nich oferuje jednak usługi tak kompleksowe jak katowicki zespół zakładów pogrzebowych A-AARON&ZEUS. Ta firma pogrzebowa dzieli się na dwa osobne zakłady pogrzebowe, co pomaga zapewnić obsługę na wysokim poziomie dla większej liczby osób.
W swojej ofercie A-AARON&ZEUS posiadają szeroki wachlarz usług kremacyjnych oraz pogrzebowych. Bez względu na to w jakiej wierze ktoś chce zorganizować pochówek, ta firma pogrzebowa na pewno pomoże tego dokonać w sposób całkowicie bezstresowy. Jak wiadomo, jest to znaczne odciążenie dla bliskich zmarłego, dlatego też jeżeli kogoś interesuje dobry zakład pogrzebowy w Katowicach i działająca tam firma pogrzebowa A-AARON&ZEUS na pewno spełnią oczekiwania każdego z klientów.
Korzystając z pomocy tej doskonałej firmy można mieć pewność, że wszystkie detale na temat pochówku będą zorganizowane na czas i nikt z bliskich osoby zmarłej nie będzie się musiał o nic martwić. Szczegółowe informacje dotyczące usług naszego zakładu pogrzebowego można znaleźć na stronie http://uslugipogrzebowekatowice.com/.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

Zeus to zakład usług pogrzebowych, który świadczy profesjonalne, kompleksowe usługi związane z organizacją uroczystości pogrzebowej. Odbieramy zwłoki, zajmujemy się ich przygotowaniem do pochówku, zap...