Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Jeżeli szukasz warsztatu samochodów ciężarowych, to dobry moment na to, aby jak najszybciej zapoznać się z ofertą, którą ma J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, która stawia na całkowitą satysfakcję klientów. Klienci mogą być pewni skuteczności, szybkości i korzystnych cen.

Warsztat Tir

Samochody ciężarowe psują się tak samo jak samochody osobowe. Jednak nie każdy mechanik potrafi naprawić auto ciężarowe. Nasz warsztat tir jest w stanie Tobie pomóc w każdym momencie oraz na terenie całej Europy Zachodniej. Z naszą ofertą zapoznaj się na stronie https://www.naprawatir24.pl/truck-service-niemcy.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz ciągle rozwijamy firmę, stawiając na innowacyjność. Dzięki temu możemy być tańsi niż konkurencja i jednocześnie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Z branżą związaną z transportem ciężkim współpracujemy od lat. Wiemy jak ważne jest to, żeby ciężarówka dojechała z towarem na czas. Dlatego postawiliśmy na mobilne warsztaty tir, które zostały ulokowane na terenie całej Europy Zachodniej. Bardzo dobra logistyka pozwala nam szybko dotrzeć do każdej ciężarówki, która potrzebuje pomocy. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt diagnostyczny pozwalają nam szybko naprawić każdą ciężarówkę. Nie poddajemy się i zawsze staramy się pracować tak, żeby Twoja ciężarówka mogła jak najszybciej pojechać dalej w trasę. Zacznij z nami współpracę!

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922