Katalog firm

Kategorie


Sowa

Firma Sowa oferuje kompleksową realizację instalacji ogrzewania-od doradztwa, poprzez projekt, aż do profesjonalnego wykonania. Zajmujemy się także montażem klimatyzacji, instalacji wodno-kanalizacyjnej, czukolektorów słonecznych. W zakresie naszych usług znajdują się także różnorodne prace serwisowe.

Montaż klimatyzacji

Sprawna klimatyzacja doskonale sprawdzi się nie tyko w mieszkaniu prywatnym, ale również w biurze i pomieszczeniach użyteczności publicznej. Jeżeli chcą Państwo podnieść komfort swojego życia i poprawić warunki pracy, to porządna klimatyzacja jest tym czego najbardziej potrzebujecie. Wszystkim naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo w wyborze klimatyzacji, najlepsze ceny na rynku i kompleksowy montaż klimatyzacji w Łodzi i okolicach.
Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoim fachu, dzięki czemu mają Państwo 100% pewność, że klimatyzacja będzie sprawnie działać na pełnych obrotach. Tylko prawidłowo zamontowana klimatyzacja pozwoli Państwu uzyskać satysfakcjonującą temperaturę, dlatego też warto skorzystać z pomocy specjalistów. Możemy pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi klientami w Łodzi i pobliskiej okolicy.
Dla nas montaż i serwis klimatyzacji nie ma żadnych tajemnic. Stawiamy na wysoką jakość usług, rzetelność i terminowość w realizacji przyjętych zleceń. P.H.U. SOWA to firma, z której usług na pewno będą Państwo zadowoleni. Więcej informacji o usłudze montażu klimatyzacji można uzyskać ze strony http://www.eko-sowa.pl/produkty-i-uslugi/klimatyzacja/.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Jagez

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Zlecenia realizujemy na terenie województwa łódzkiego i okolic. Jagez to firma, która świadczy usługi transportowe, ale nie tylko. Ofer...

Dunkam

Specjalizując się w wysoko zaawansowanej obróbce granitu, Dunkam skupia się na dostarczaniu wyrobów o niezrównanej trwałości i estetyce. Wykorzystując specjalistyczną wiedzę techniczną i nowoczesne te...