Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Jeżeli szukasz warsztatu samochodów ciężarowych, to dobry moment na to, aby jak najszybciej zapoznać się z ofertą, którą ma J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, która stawia na całkowitą satysfakcję klientów. Klienci mogą być pewni skuteczności, szybkości i korzystnych cen.

Mobilny warsztat Tir Belgia

W trakcie podróży po Europie może dojść do wielu niespodziewanych sytuacji. Wśród nich jedną z najbardziej stresujących na pewno jest nagła awaria TIRa lub ciężarówki. Jednakże w takich momentach najlepiej po prostu wezwać serwis prowadzony przez firmę J&W Glob Service. Jest to serwis w pełni mobilny, który działa na terenie znaczącej części Europy Zachodniej. Obsługuje wszystkie ważne trasy, dlatego też jest gotowy, aby odpowiedzieć na wezwanie bez względu na to skąd ono pochodzi.
Zatem mobilny warsztat TIR Belgia zawsze jest dostępny dla każdego, kto może go potrzebować. Firma J&W Glob Service rozsądnie wycenia swoją pomoc, zatem jest to usługa z której każda osoba może skorzystać, bez względu na posiadany budżet. Dużym plusem jest także szybkość z jaką firma ta zapewnia swoją pomoc.
Każdy kierowca, który zmaga się z problemami z samochodem na pewno doceni to jak błyskawicznie wozy serwisowe od J&W Glob Service przyjeżdżają na miejsce. Jest to zatem doskonały wybór dla każdego, kto potrzebuje pomocy.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922