Katalog firm

Zeus

Zeus to zakład usług pogrzebowych, który świadczy profesjonalne, kompleksowe usługi związane z organizacją uroczystości pogrzebowej. Odbieramy zwłoki, zajmujemy się ich przygotowaniem do pochówku, zapewniamy oprawę muzyczną i kwiatową uroczystości. Wśród naszych usług znajduje się również kremacja.

Organizacja pogrzebów

Zakład pogrzebowy ZEUS świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe Katowice dla osób każdej wiary. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim profesjonalizmem, terminowością, a także empatią. Doskonale wiemy, jak czują się najbliżsi zmarłej osoby, więc staramy się przejąć wszystkie formalności.
Nasi pracownicy są nie tylko odpowiedzialni, ale również doświadczeni. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Zawsze staramy się zaproponować trafne i ekonomiczne rozwiązania. Pomagamy rozwiązać każdy, nawet najmniejszy problem związany z organizacją uroczystości pogrzebowej. W ramach świadczonych przez nas usług oferujemy całodobowy i bezpłatny transport zwłok, przygotowanie zmarłego do pochówku, ekshumację zwłok i szczątku, kremację zwłok, oprawę muzyczną, dostarczenie tabliczek, a także wiele więcej.
Na specjalne życzenie klienta obsługujemy żałobników w trakcie oraz po zakończeniu pogrzebu. Dysponujemy komfortowym mini-busem, który dowiezie uczestników pochówku np. z kościoła na cmentarz.

Kontakt

Ulica: Gliwicka 101

Kod: 40-854

Miejscowość: Katowice

http://www.pogrzeby-katowice.pl/

E-mail:

Tel.: 502-759-971


Podobne firmy

A-AAron

AAron ma dwie siedziby w Katowicach. Oferujemy Wam kompleksowe usługi, w tym transport zmarłych, przechowywanie zwłok w odpowiednich warunkach, pomoc w realizowaniu wszystkich formalności. Zapewniamy...