Katalog firm

Vinex Fashion

Firma Vinex od wielu lat jest pionierem wśród przedsiębiorstw oferujących tkaniny i dzianiny. Materiały, które sprzedajemy są najlepszej jakości oraz są wykonywane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wszystkie zamówienia realizujemy, biorąc pod uwagę indywidualne preferencje każdego naszego klienta.

Tkaniny na płaszcze

Potrzebujesz tkanin do uszycia super stylowego płaszcza? Nie martw się, ponieważ Vinex Fashion jest tutaj, aby Ci pomóc! Mamy coś w sam raz dla Ciebie - nasz szeroki wybór tkaniny na płaszcze!
Dostępne w różnych kolorach, aby dopasować się do Twojego indywidualnego stylu, tkaniny te są idealnym wyborem do produkcji zimowych płaszczy, które zapewnią Ci ciepło i wspaniały wygląd! Niezależnie od tego, czy szukasz przyciągających wzrok zimowych odcieni, czy czegoś bardziej subtelnego - w Vinex Fashion znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.
Od futra i wełny po aksamit i sztruks - bez względu na to, jakiego materiału potrzebujesz na swój płaszcz, mamy go w naszym sklepie. Odwiedź nas i skorzystaj z naszej szerokiej oferty tkanin na płaszcze już teraz!

Kontakt

Ulica: Pabianicka 59

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

www: https://vinex-fashion.pl/

E-mail: vinexfashion@gmail.com

Tel.: 505280829