Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Jeżeli szukasz warsztatu samochodów ciężarowych, to dobry moment na to, aby jak najszybciej zapoznać się z ofertą, którą ma J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, która stawia na całkowitą satysfakcję klientów. Klienci mogą być pewni skuteczności, szybkości i korzystnych cen.

Serwis truck Belgia

Zajmujesz się na co dzień transportem wielkogabarytowym i Twoje ciężarówki często jeżdżą po Europie Zachodniej? W takim razie nawiąż z nami współpracę i zapewnij swojej flocie odpowiednie bezpieczeństwo!
Nasz serwis truck Belgia działa przez całą dobę. Zdajemy sobie bowiem doskonale sprawę z tego, że czas w transporcie wielkogabarytowym ma ogromne znaczenie. Dlatego zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych klientów. Dzięki mobilnym warsztatom rozlokowanym na terenie całej Europy Zachodniej jesteśmy w stanie szybko dojechać w każde miejsce. Działamy prawie dwa razy szybciej niż zachodnie serwisy i jednocześnie jesteśmy o połowę tańsi!
Sprawdź już teraz szczegóły naszej oferty. Skontaktuj się z nami i omów warunki współpracy, a z całą pewnością nie będziesz tego żałować. Zajmiemy się profesjonalnie Twoją flotą ciężarówek i w każdym momencie będziesz mógł liczyć na pomoc naszych doświadczonych mechaników. Zadbamy o to, żeby Twój towar zawsze bezpiecznie dojechał na czas pod wskazany adres!

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922