Katalog firm

Kategorie


Vinex Fashion

Firma Vinex od wielu lat jest pionierem wśród przedsiębiorstw oferujących tkaniny i dzianiny. Materiały, które sprzedajemy są najlepszej jakości oraz są wykonywane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wszystkie zamówienia realizujemy, biorąc pod uwagę indywidualne preferencje każdego naszego klienta.

Tkaniny na garnitur

Niezależnie od tego, czy ubierasz się w interesach, czy dla przyjemności, znajdziesz to, czego potrzebujesz, wśród naszego wyboru pięknych tkanin garniturowych dostępnych luzem. W Vinex Fashion mamy wszystko, czego możesz potrzebować, aby stworzyć idealny wygląd na każdą okazję - od głębokich granatów i leśnych zieleni po subtelne brązy i odważne róże.
Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz garnituru o gładkim splocie do kroju na miarę, czy wzorzystego francuskiego do bardziej dramatycznie dopasowanego wyglądu - nasza gama wysokiej jakości tkanin na garnitur ma idealną opcję. Odpowiednio dobrana tkanina może zrobić wrażenie i przetrwać próbę czasu. Wybierz z naszej oferty, a stworzysz stylowy wygląd, który przeniesie Cię z biura na wieczór.
Dzięki naszym hurtowym tkaninom garniturowym możesz zaopatrzyć swoją garderobę - i sklep - w modę, która jest ponadczasowa, klasyczna i bardziej przystępna cenowo niż kiedykolwiek wcześniej.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 59

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

www: https://vinex-fashion.pl/

E-mail: vinexfashion@gmail.com

Tel.: 505280829