Katalog firm

PPHU Ład

Ład zadba o Wasz ogród. Jeżeli macie miejsce do uporządkowania, to zawsze możecie liczyć na nasze usługi ogrodnicze. Zajmujemy się wszystkim. Począwszy od koszenia trawy, przez przycinkę drzew, chaszczy, a nawet przerzedzanie roślin. Zaufajcie nam, a na pewno zadbamy o wszystkie tereny zielone, jakie nam wskażecie.

Wycinka drzew

Firma Ład od wielu lat świadczy kompleksowe usług ogrodnicze i porządkowe dla klientów z województwa łódzkiego. Przyjmuje zlecenia zarówno od osób prywatnych, jak i od przedsiębiorców czy instytucji. Dysponując ponad 20-letnim doświadczeniem, gwarantuje profesjonalną obsługę i rzetelne podejście do każdego zadania.
Klienci mogą liczyć na szeroki zakres usług i konkurencyjne ceny. Z pomocą niezawodnego sprzętu, jaki składa się na nowocześnie wyposażony park maszynowy, pracownicy firmy dokładnie i szybko wykonują nawet skomplikowane prace. Nie tylko wycinają drzewa czy koszą trawę, ale także wyburzają stare budynki, wywożą gruz i porządkują tereny zanieczyszczone. Oferta obejmuje ponadto pielęgnację pomników, odśnieżanie i likwidację dzikich wysypisk. Dowiedz się więcej na stronie http://miastoiogrody.pl/wycinka-drzew/.
Składa się na nią wiele więcej niż tylko profesjonalne zakładanie trawników, prace ogrodowe czy bezpieczna wycinka drzew Łódź, Konstantynów Łódzki i nie tylko, szczegółowe informacje na temat zakresu działalności P.P.H.U. Ład znajdują się na stronie.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357