Katalog firm

Sowa

Firma Sowa oferuje kompleksową realizację instalacji ogrzewania-od doradztwa, poprzez projekt, aż do profesjonalnego wykonania. Zajmujemy się także montażem klimatyzacji, instalacji wodno-kanalizacyjnej, czukolektorów słonecznych. W zakresie naszych usług znajdują się także różnorodne prace serwisowe.

Montaż centralnego ogrzewania

Nasza firma od 11 lat zajmuje się kompleksową realizacją różnorodnych instalacji. Naszą specjalnością jest projektowanie i montaż instalacji ogrzewania. Zajmujemy się tworzeniem centralne ogrzewanie Łódź, oferujemy pompy ciepła, piece, kolektory słoneczne. Instalujemy także nowoczesne ogrzewanie podłogowe.
Zaletą ogrzewania podłogowego jest to, iż zapewnia o wiele lepszą cyrkulację powietrza niż ogrzewanie tradycyjne, a do tego zdecydowanie zmniejsza rachunki za gaz. Projektujemy i wykonujemy również instalacje ogrzewania oparte na systemie grzejników podłączonych do centralnego pieca. Nasze instalacje umożliwiają stały i wydajny dostęp do ciepłej wody. Obsługa naszego CO jest wygodna i nie zabiera dużo czasu.
W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajduje się nie tylko tworzenie instalacji ogrzewania, ale również projekt i montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej, instalacji centralnego ogrzewania oraz wentylacji i klimatyzacji. Służymy profesjonalnym doradztwem, przemawiają za nami lata doświadczeń.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Jagez

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Zlecenia realizujemy na terenie województwa łódzkiego i okolic. Jagez to firma, która świadczy usługi transportowe, ale nie tylko. Ofer...

Dunkam

Specjalizując się w wysoko zaawansowanej obróbce granitu, Dunkam skupia się na dostarczaniu wyrobów o niezrównanej trwałości i estetyce. Wykorzystując specjalistyczną wiedzę techniczną i nowoczesne te...