Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Jeżeli szukasz warsztatu samochodów ciężarowych, to dobry moment na to, aby jak najszybciej zapoznać się z ofertą, którą ma J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, która stawia na całkowitą satysfakcję klientów. Klienci mogą być pewni skuteczności, szybkości i korzystnych cen.

Serwis naczep

Podróżując po Europie, każdy kierowca na pewno martwi się o dostęp do pomocy w przypadku jakiejkolwiek awarii. Jednakże na trasach europejskich działają serwisy takie jak J&W Glob Service. Firma ta działa całodobowo i przyjmuje zgłoszenia przez wszystkie dni w roku.
Jest to zarówno serwis ciężarówek, jak i serwis naczep, który jest doskonale znany ze swoich wysokich standardów obsługi każdego klienta. Bez względu na porę o której trafia zgłoszenie, serwis ten zawsze podjeżdża szybko na wskazane miejsce usterki. Pomaga w tym to, że wozy serwisowe należące do J&W Glob Service zawsze są położone w pobliżu głównych tras przebiegających przez Europę Zachodnią. Zatem gdy dojdzie do awarii, są pierwszymi na miejscu wypadku i mogą zaoferować błyskawiczną pomoc.
W wielu przypadkach wszystkie usterki można naprawić już na poboczu. Bardziej skomplikowane awarie są usuwane w warsztacie, do którego wóz serwisowy odholuje ciężarówkę lub naczepę potrzebującą naprawy. Usługi J&W Glob Service są zatem kompleksowe i każdy może na nie liczyć.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922