Katalog firm

Sowa

Firma Sowa oferuje kompleksową realizację instalacji ogrzewania-od doradztwa, poprzez projekt, aż do profesjonalnego wykonania. Zajmujemy się także montażem klimatyzacji, instalacji wodno-kanalizacyjnej, czukolektorów słonecznych. W zakresie naszych usług znajdują się także różnorodne prace serwisowe.

Docieplanie budynków

Przedsiębiorstwo Eko Sowa, które istnieje na polskim rynku od 11 lat, specjalizuje się w kompleksowych oraz zaawansowanych technicznie układach grzewczo-wentylacyjnych. Firma świadczy usługi takie jak: sprzedaż i montowanie pieców oraz kompaktowych central wentylacyjnych, które są wyposażone w rekuperator.
W ofercie znajdują się także wentylatory dachowe i systemy wyciągów kuchennych. Podmiot gospodarczy zaopatruje domy jednorodzinne i bliźniacze, jak również biura i przedszkola oraz budynki użyteczności publicznej. Wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów dba o wymaganą jakość produktów oraz szybkie i rzetelne wykonywanie zleconych zadań. Firma kładzie duży nacisk na ochronę środowiska naturalnego.
Ponadto, wykonuje usługi takie jak: docieplenie metodą wdmuchiwania, która to metoda jest bardzo ekologiczna ze względu na wdmuchiwanie biodegradowalnej i łatwo dostępnej celulozy. Dodatkowo, Eko Sowa oferuje sprzedaż kolektorów słonecznych i pomp ciepła oraz rozprowadzanie instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Jagez

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Zlecenia realizujemy na terenie województwa łódzkiego i okolic. Jagez to firma, która świadczy usługi transportowe, ale nie tylko. Ofer...

Dunkam

Specjalizując się w wysoko zaawansowanej obróbce granitu, Dunkam skupia się na dostarczaniu wyrobów o niezrównanej trwałości i estetyce. Wykorzystując specjalistyczną wiedzę techniczną i nowoczesne te...