Katalog firm

Baas Panel

W naszej szerokiej ofercie sprzedażowej znajdą Państwo solidne i bardzo wytrzymałe płyty warstwowe, które doskonale sprawdzą się między innymi w chłodnictwie. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii produkcji, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom produkty wysokiej jakości.

Płyta warstwowa

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony baaspanel.com.pl, na której znaleźć można produkty takie jak np. różnego rodzaju płyty warstwowe.
Nasze produkty mają szerokie zastosowanie do lekkiej obudowy obiektów przemysłowych (chłodnie, mroźnie, przechowalnie); hal sportowych, magazynowych i produkcyjnych i wiele innych.
Zajmujemy się produkcją:
- płyt z rdzeniem styropianowym,
- płyt z rdzeniem z wełny mineralnej,
- płyt z rdzeniem poliuretanowym,
- drzwi chłodniczych,
- drzwi do mroźni,
- drzwi gazoszczelnych.
System komór chłodniczych naszej firmy Baas-Panel oparty jest na płytach z rdzeniem styropianowym, dzięki czemu posiadają wysoką izolacyjnością termiczną, doskonała jakość oraz atrakcyjny wygląd.
Nasze produkty dostępne są w różnych kolorach. Dla przejrzystości oferty dla naszych produktów zamieszczone zostały szczegółowe informacje techniczne. Stawiamy na jakość wykonania i stale ulepszamy technologię produkcji, aby nasze płyty warstwowe były niezawodne i spełniały rygorystyczne normy jakości - sprawdź naszą ofertę płyt na stronie https://www.baaspanel.com.pl/pl/produkty/plyty-warstwowe/plyty-pir.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03