Katalog firm

Kategorie


PPHU Ład

Ład zadba o Wasz ogród. Jeżeli macie miejsce do uporządkowania, to zawsze możecie liczyć na nasze usługi ogrodnicze. Zajmujemy się wszystkim. Począwszy od koszenia trawy, przez przycinkę drzew, chaszczy, a nawet przerzedzanie roślin. Zaufajcie nam, a na pewno zadbamy o wszystkie tereny zielone, jakie nam wskażecie.

Prace ogrodnicze

P.P.H.U "ŁAD" to doświadczona firma, która od bardzo wielu lat oferuje swoim klientom kompleksowe usługi ogrodnicze Łódź w bardzo atrakcyjnej cenie. Na rynku działamy od ponad 20 lat i przez ten długi okres czasu udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i zdobyć wielu zadowolonych klientów, którzy zawsze zachwalają nasze usługi.
Zatrudniamy najlepszych ogrodników i stawiamy na nowoczesne technologie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Piękny i zadbany ogród jest najlepszą wizytówką każdej posesji, dlatego też warto jak najszybciej skorzystać z naszej fachowej pomocy.
Dla nas opieka ogrodem to nie tylko żmudna codzienna praca, ale przede wszystkim wielka pasja z którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do klientów prywatnych, ale również do firm z Łodzi i pobliskich okolic. Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas rzetelność, pełen profesjonalizm i terminowość.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357