Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Jeżeli szukasz warsztatu samochodów ciężarowych, to dobry moment na to, aby jak najszybciej zapoznać się z ofertą, którą ma J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, która stawia na całkowitą satysfakcję klientów. Klienci mogą być pewni skuteczności, szybkości i korzystnych cen.

Holownik TIR

Nasza firma specjalizuje się w naprawach samochodów ciężarowych. Od lat wspomagamy transport wielkogabarytowy i dlatego nasze usługi świadczymy nie tylko w Polsce, ale również na terenie całej Europy Zachodniej. Znamy doskonale specyfikę branży i swoje usługi dostosowujemy do potrzeb przedsiębiorców, którzy posiadają floty ciężarówek. Dowiedz się więcej na naszej stronie https://www.naprawatir24.pl/holownik-tir.
Dzięki naszej firmie nie tylko szybko naprawisz ciężarówkę poza granicami kraju, ale również za usługę zapłacisz znacznie mniej. W razie potrzeby pomoże Tobie również nasz holownik TIR, który szybko ustabilizuje każdą ciężarówkę i bezpiecznie odwiezie ją pod wskazane miejsce.
Współpracując z naszą firmą możesz mieć pewność, że zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. Znamy się na swojej pracy i dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam szybciej diagnozować i naprawiać usterki. Jako nieliczni posiadamy także holownik, który bez problemu poradzi sobie z każdym samochodem ciężarowym. Jeżeli chcesz wiedzieć o nas więcej, to zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922