Katalog firm

Woodstock

Najlepsza podstawowa obróbka drewna? Tylko i wyłącznie z naszą firmą. Zapraszamy firmy, które zajmują się właśnie do tym do zakupu sprzętu w naszym sklepie Wood-mizer. Chcemy zapewnić Wam najlepszy jakościowo sprzęt, który posłuży Wam bardzo długi czas. Warto skorzystać z naszej atrakcyjnej oferty cenowej.

Traki taśmowe

Firma Usługowo Produkcyjna Handlowa "Woodstock" świadczy usługi dla wszystkich klientów zajmujących się wstępną obróbką drewna. W zakres oferty firmy wchodzi przede wszystkim sprzedaż nowych oraz używanych traków taśmowych z serii LT, ale i sprzedaż wszelkich akcesoriów do traków produkowanych przez firmę Wood-Mizer. Klienci firmy mogą liczyć też na pełny zakres napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych urządzenia jakim jest trak taśmowy, a także regenerację brzeszczotów.
Ponadto oferowana jest usługa przecierania pełnowymiarowego drewna, przy pomocy traka przewożonego na wskazanie przez klienta traków. Wreszcie, możliwa jest też dzierżawa traków taśmowych zarówno dla osób fizycznych jak prawnych.
Szeroki zakres świadczonych usług, a także bogate doświadczenie, firma funkcjonuje na polskim rynku już od 1992 roku, stanowią najlepszą gwarancję kompleksowej i profesjonalnej obsługi wszelkich czynności związanych z funkcjonowaniem traków taśmowych firmy Wood-Mizer, a także innych producentów.

Kontakt

Ulica: Głogowa 1

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

http://www.woodmizer.olsztyn.pl/

E-mail: serwis@woodmizer.olsztyn.pl

Tel.: 89 527-32-25