Katalog firm

Tukan

Działająca na terenie Lublina i okolic Pracownia Stolarska Tukan oferuje funkcjonalne i trwałe meble kuchenne na wymiar i wiele więcej. Dysponując nowoczesną bazą maszynową, wykonuje też meble do łazienki, sypialni, biura i inne. Klienci mogą liczyć na indywidualne traktowanie i profesjonalną obsługę.

Szafy na zamówienie

Wyposażenie domu w odpowiednie meble nie jest zadaniem tak łatwym, jak mogłoby się to wydawać. Zawsze trzeba przecież walczyć z posiadanym budżetem i ograniczonym wyborem, jaki oferują sklepy meblowe. Na dodatek meble muszą spełniać pewne kryteria. Meble powinny być nie tylko atrakcyjne w swoim wyglądzie, ale także funkcjonalne i umieszczone w sposób, który sprawia, że mogą być wygodnie używane. Dlatego też często wiele osób decyduje się zlecić zamówienie na wykonanie mebli, zamiast kupować takie prosto ze sklepu.
Szukając szafy, wówczas firma Tukan na pewno okaże się miejscem godnym polecenia. To właśnie tam działa doskonały producent mebli jakim jest Tukan. Meble firmy Tukan charakteryzują się swoim solidnym i starannym wykonaniem do którego wykorzystywane są tylko najlepsze z dostępnych materiałów. Dzięki temu są w stanie przetrwać przez wiele lat bez większych zniszczeń.
Zatem jeżeli komukolwiek potrzebne są szafy to producent mebli Tukan na pewno spełnią oczekiwania każdego w stu procentach, a pełną ofertą firmy można znaleźć na stronie http://www.mebletukan.pl/szafy/.

Kontakt

Ulica: Bursaki 6

Kod: 20-150

Miejscowość: Lublin

http://www.mebletukan.pl/

E-mail: kontakt@mebletukan.pl

Tel.: 607-452-065


Podobne firmy

MS Meble

Firma MS-meble oferuje Państwu do zakupu najpiękniejsze meble. W naszym sklepie możecie zamówić meble na wymiar. Nasi pracownicy zapewnią Państwu kompleksową obsługą. Od dokonania dokładnych pomiarów...

Meble Brzeziński

Pracownia stolarska Andrzej Brzeziński zaprasza, jeżeli chcecie zakupić stylowe, klasyczne meble, które idealnie nadają się do najróżniejszych wnętrz. Zapraszamy wszystkich pasjonatów, którzy wiedzą,...