Katalog firm

Tukan

Działająca na terenie Lublina i okolic Pracownia Stolarska Tukan oferuje funkcjonalne i trwałe meble kuchenne na wymiar i wiele więcej. Dysponując nowoczesną bazą maszynową, wykonuje też meble do łazienki, sypialni, biura i inne. Klienci mogą liczyć na indywidualne traktowanie i profesjonalną obsługę.

Meble na zamówienie

Interesują Cię meble kuchenne? Zależy Ci na tym, aby były to meble na zamówienie Lublin? W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się z ofertą, którą ma Tukan. Tukan to producent mebli kuchennych i szaf z Lublina.
Jeżeli chodzi o przebieg tworzenia poszczególnych propozycji, na pewno trzeba wspomnieć, że mowa o producencie mającym własną bazę maszynową, która jest stale udoskonalana. Poza tym istotne znaczenie ma też to, że podczas pracy używane są wyroby tylko najwyższej jakości (wyroby te pochodzą m.in. od cenionych producentów z naszego kraju).
Warto też podkreślić, że celem jest sprostanie nawet największym oczekiwaniom klientów. W związku z tym meble muszą być idealnie dopasowane do wnętrza. Co więcej, mowa o producencie, który zdaje sobie sprawę, że detale mają znaczenie (i w związku z tym każde zlecenie traktowane jest w sposób indywidualny). Cały czas są jakieś pytania? Jeśli tak, najlepszym rozwiązaniem jest zapoznanie się ze stroną producenta. Jest na niej wszystko to, co najważniejsze.

Kontakt

Ulica: Bursaki 6

Kod: 20-150

Miejscowość: Lublin

http://www.mebletukan.pl/

E-mail: kontakt@mebletukan.pl

Tel.: 607-452-065


Podobne firmy

Meble Brzeziński

Pracownia stolarska Andrzej Brzeziński zaprasza, jeżeli chcecie zakupić stylowe, klasyczne meble, które idealnie nadają się do najróżniejszych wnętrz. Zapraszamy wszystkich pasjonatów, którzy wiedzą,...

MS Meble

Firma MS-meble oferuje Państwu do zakupu najpiękniejsze meble. W naszym sklepie możecie zamówić meble na wymiar. Nasi pracownicy zapewnią Państwu kompleksową obsługą. Od dokonania dokładnych pomiarów...