Katalog firm

Tukan

Działająca na terenie Lublina i okolic Pracownia Stolarska Tukan oferuje funkcjonalne i trwałe meble kuchenne na wymiar i wiele więcej. Dysponując nowoczesną bazą maszynową, wykonuje też meble do łazienki, sypialni, biura i inne. Klienci mogą liczyć na indywidualne traktowanie i profesjonalną obsługę.

Meble kuchenne

Nowoczesna kuchnia powinna być urządzona przytulnie, funkcjonalnie i ergonomicznie, dlatego też warto jak najszybciej postawić na nasze sprawdzone meble kuchenne Lublin. Współpracujemy wyłącznie z najbardziej renomowanymi producentami, dzięki czemu mają Państwo 100% pewność, że w wasze ręce trafią meble z najwyższej światowej półki, które w swojej klasie nie mają sobie równych.
W pierwszej kolejności polecamy oryginalne blaty kuchenne, które wśród wielu naszych klientów cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo dokładnie zapoznać się z pełną ofertą i obejrzeć niektóre z dotychczasowych realizacji. Dzięki naszym meblom przygotowywanie posiłków stanie się czystą przyjemnością. Jako jedna z niewielu firm zapewniamy swoim klientom profesjonalne wizualizacje komputerowe, dzięki czemu mogą Państwo sprawdzić jak prezentować będzie się wasza wymarzona kuchnia.
Jesteśmy w stanie przygotować wysokiej jakości meble pod każdy wymiar. Zapewniamy rzetelność, pełen profesjonalizm i terminowość w realizacji podjętych zleceń.

Kontakt

Ulica: Bursaki 6

Kod: 20-150

Miejscowość: Lublin

http://www.mebletukan.pl/

E-mail: kontakt@mebletukan.pl

Tel.: 607-452-065


Podobne firmy

MS Meble

Firma MS-meble oferuje Państwu do zakupu najpiękniejsze meble. W naszym sklepie możecie zamówić meble na wymiar. Nasi pracownicy zapewnią Państwu kompleksową obsługą. Od dokonania dokładnych pomiarów...

Meble Brzeziński

Pracownia stolarska Andrzej Brzeziński zaprasza, jeżeli chcecie zakupić stylowe, klasyczne meble, które idealnie nadają się do najróżniejszych wnętrz. Zapraszamy wszystkich pasjonatów, którzy wiedzą,...