Katalog firm

Kategorie


Tukan

Działająca na terenie Lublina i okolic Pracownia Stolarska Tukan oferuje funkcjonalne i trwałe meble kuchenne na wymiar i wiele więcej. Dysponując nowoczesną bazą maszynową, wykonuje też meble do łazienki, sypialni, biura i inne. Klienci mogą liczyć na indywidualne traktowanie i profesjonalną obsługę.

Meble do łazienki

Pracownia Stolarska Tukan z siedzibą w Lublinie specjalizuje się w produkcji mebli na zamówienie. Dzięki współpracy z renomowanymi dostawcami drewna i pozostałych materiałów oferuje wysokiej jakości produkty, które służą klientom wiele lat. Zaliczają się do nich meble kuchenne, łazienkowe, biurowe i nie tylko.
Zlecić można wykonanie różnego rodzaju szaf, schodów, mebli do sypialni i wielu innych. W zakres oferty wchodzi ponadto wykonanie zabudowy kuchennej na wymiar i wyposażenie kuchni w niezbędny sprzęt. Oprócz tego firma świadczy takie usługi jak bejcowanie, cięcie płyt meblowych czy okleinowanie. Gwarantując indywidualne podejście do każdego zlecenia, chętnie realizuje nawet skomplikowane lub nietypowe projekty.
Klienci mogą liczyć na konkurencyjne ceny, rzetelną obsługę i krótki czas realizacji zamówień. Klasyczne lub nowoczesne, ale zawsze solidnie wykonane i trwałe szafy, biurka, stoły, meble łazienkowe Lublin i okolice- po szczegółowe informacje na temat oferty firma Tukan zaprasza na stronę.

Kontakt

Ulica: Bursaki 6

Kod: 20-150

Miejscowość: Lublin

http://www.mebletukan.pl/

E-mail: kontakt@mebletukan.pl

Tel.: 607-452-065


Podobne firmy

Meble Brzeziński

Pracownia stolarska Andrzej Brzeziński zaprasza, jeżeli chcecie zakupić stylowe, klasyczne meble, które idealnie nadają się do najróżniejszych wnętrz. Zapraszamy wszystkich pasjonatów, którzy wiedzą,...

MS Meble

Firma MS-meble oferuje Państwu do zakupu najpiękniejsze meble. W naszym sklepie możecie zamówić meble na wymiar. Nasi pracownicy zapewnią Państwu kompleksową obsługą. Od dokonania dokładnych pomiarów...