Katalog firm

Kategorie


DJ Tomasz Cichocki

Dobry DJ to ja. Zapraszam do zapoznania się z moimi możliwościami. Od wielu lat działam w branży i doskonale znam się na graniu oraz prowadzeniu wszelakich imprez. Zapewniam Wam wybrany rodzaj muzyki, doskonałej jakości światła, które zawsze ze sobą przywożę. Jestem pewny, że będziecie się ze mną dobrze bawili.

DJ na wesele

Nazywam się Tomasz Cichocki i chyba śmiało mogę powiedzieć, że znam się na muzyce. Już od wielu, wielu lat działam w branży muzycznej i obserwuje zmieniające się nurty, gwiazdy, jakie rządzą listami przebojów. Jeszcze doskonale pamiętam, co to były kasety magnetofonowe i przenośne odtwarzacze CD.
Dzisiaj co prawda już takich sprzętów nie używam, jednak posiadam własną konsolę, z którą mogę pojawić się na waszej imprezie. Jeżeli jest przez Was poszukiwany DJ na wesele Łódź, to zapraszam do kontaktu. Cieszę się doskonałą opinią wśród osób, które obdarzyły mnie zaufaniem i pozwoliły mi na prowadzenie swojej imprezy weselnej. Wy również możecie iść ich śladem i przekonać się, że doskonale znam się na prowadzeniu tego rodzaju imprez.
Nie tylko będę zajmował się puszczaniem muzyki, ale również jestem doskonałym konferansjerem, więc na pewno na nudę nie będziecie narzekać. Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie, po którym będziecie mogli zadecydować, czy chcecie podjąć ze mną współpracę, czy też nie.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://dobradyskoteka.pl/

E-mail: tomasz@dobradyskoteka.pl

Tel.: 605-577-166