Katalog firm

Kategorie


Justyna Szondelmajer

Zapraszamy na stronę Kancelarii Prawnej Wnuk & Szondelmajer. Oferujemy kompleksową pomoc prawną dla podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych z Łodzi i okolic. Gwarantujemy indywidualne podejście oraz wysoki poziom obsługi. Nasza kancelaria prawna szczegółowo analizuje każde zlecenie. Zapraszamy do współpracy!

Usługi radcowskie

Interesuje Państwa skuteczny radca prawny Łódź z doświadczeniem? Poszukujecie odpowiednich specjalistów? Marek Wnuk oraz Justyna Szondelmajer zapraszają do swojej kancelarii, gdzie możecie znaleźć fachową pomoc. Jeżeli potrzebujecie jednorazowej porady, pomocy w sporządzeniu odpowiednich dokumentów - zapraszamy.
Z chęcią nawiążemy również stałą współpracę z klientami indywidualnymi. Będziemy Was reprezentować w sprawach rodzinnych, w sprawach cywilnych oraz w wielu innych, skomplikowanych sprawach. Specjalizujemy się w uzyskiwaniu odszkodowań dla naszych klientów. Bardzo często firmy ubezpieczeniowe nie chcą Wam wypłacić należnych pieniędzy. Zgłoście się do nas. Zrobimy wszystko, abyście odzyskali to co Wam się należy. Wspólnie zawalczymy o sprawiedliwość. Pomożemy Wam uzyskać jak najwyższe alimenty dla Waszych pociech.
Jeżeli czujecie, że płacicie za duże pieniądze i nie starcza Wam na życie - również do nas zapraszamy. Czekamy na Wasze telefony. Zachęcamy do umówienia się na wizytę. Bardzo chętnie zapoznamy się z Waszymi potrzebami.

Kontakt

Ulica: Legionów 93/95

Kod: 91-072

Miejscowość: Łódź

http://www.lodz-radcaprawny.pl/

E-mail: kancelaria@lodz-radcaprawny.pl

Tel.: 501-020-845


Podobne firmy

Adwokat Nawocki

Chcesz mieć pewność, że Twoja sprawa zostanie należycie załatwiona? Oddaj ją w ręce adwokata, Piotra Nawockiego. Osoby, która zna prawo i jego wszystkie mankamenty jak własną kieszeń. Nie pozwól sobie...

Kancelaria Wodo

Potrzebujesz skorzystać z usług profesjonalnej kancelarii prawnej? Zatem Wodo i Partnerzy to dla ciebie idealne wręcz rozwiązanie, tym samym gwarancja iż za prowadzenie twojej sprawy zabiorą się specj...