Katalog firm

Kategorie


Justyna Szondelmajer

Zapraszamy na stronę Kancelarii Prawnej Wnuk & Szondelmajer. Oferujemy kompleksową pomoc prawną dla podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych z Łodzi i okolic. Gwarantujemy indywidualne podejście oraz wysoki poziom obsługi. Nasza kancelaria prawna szczegółowo analizuje każde zlecenie. Zapraszamy do współpracy!

Alimenty

Polskie prawo rodzinne stwierdza, że obowiązkiem każdego rodzica, niezależnie od płci, względem dziecka jest świadczenie finansowe (świadczenie alimentacyjne). Oczywiście obowiązek ten dotyczy dzieci małoletnich, które uczą się i nie są w stanie samodzielnie podjąć zatrudnienia.
Prawo wydaje się jasne i oczywiste, jednakże w praktyce sytuacja diametralnie się zmienia. Zdarza się, że kobiety/mężczyźni walczą wiele lat o należne im pieniądze. Chociaż sprawa wydaje się prosta, to jednak nie jest łatwo wyegzekwować alimenty od drugiej strony. Wiele osób uchyla się od ich płacenia, przykładowo udając osoby bezrobotne. Z czasem okazuje się, że rodzic podejmuje się „pracy na czarno”, którą jest trudno udokumentować w sądzie. Warto w takiej sytuacji zasięgnąć pomocy i zapoznać się z ofertą adwokat alimenty łódź i odwiedzić stronę lodz-radcaprawny.pl.
Dla doświadczonych, rzetelnych specjalistów nie ma spraw „beznadziejnych" Dzięki wsparciu adwokata sprawa sądowa będzie trwała krócej i przyniesie lepsze rezultaty.

Kontakt

Ulica: Legionów 93/95

Kod: 91-072

Miejscowość: Łódź

http://www.lodz-radcaprawny.pl/

E-mail: kancelaria@lodz-radcaprawny.pl

Tel.: 501-020-845


Podobne firmy

Adwokat Nawocki

Chcesz mieć pewność, że Twoja sprawa zostanie należycie załatwiona? Oddaj ją w ręce adwokata, Piotra Nawockiego. Osoby, która zna prawo i jego wszystkie mankamenty jak własną kieszeń. Nie pozwól sobie...

Kancelaria Wodo

Potrzebujesz skorzystać z usług profesjonalnej kancelarii prawnej? Zatem Wodo i Partnerzy to dla ciebie idealne wręcz rozwiązanie, tym samym gwarancja iż za prowadzenie twojej sprawy zabiorą się specj...