Katalog firm

ST Rentcar

ST Rentcar to miejsce, gdzie w dobrej cenie zawsze będziecie mogli wypożyczyć auto. Serdecznie zapraszamy Was do kontaktu, ponieważ bardzo chętnie zaoferujemy Wam jeden z naszych pojazdów na jeden dzień lub na dłuższy okres. Nasza firma oferuje m.in. auto zastępcze z OC sprawcy. Mamy najlepszą ofertę na rynku.

Wynajem samochodów osobowych

Wypożyczalnia samochodów posiada bogatą ofertę samochodów osobowych w konkurencyjnych cenach. Na życzenie klienta istnieje możliwość wypożyczenia fotelika i nawigacji gratis. Firma udostępnia auta zastępcze z OC sprawcy. W ofercie znajduje się także autoholowanie.
W przypadku wynajmu długoterminowego wypożyczalnia samochodów Łódź oferuje wysokie rabaty dla klientów. Dla przedsiębiorców wypożyczalnia posiada ofertę specjalną: wynajem długoterminowy. W cenie usługi zawarte są koszty utrzymania pojazdu, w tym serwisowanie, ubezpieczenie oraz sezonowa wymiana opon. Wypożyczalnia samochodowa nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za rezerwację, podstawienie auta na lotnisko, również bez kaucji za wynajem. W ofercie firmy znajdują się niewielkie, ekonomiczne modele miejskie, eleganckie limuzyny, rodzinne kombi, VAN-y, busy do 9 miejsc.
Oprócz wynajmu samochodów wypożyczalnia zajmuje się również holowaniem pojazdów. Dodatkowo w ofercie firmy znajduje się również transport, o ładowności 12 palet. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800