Katalog firm

ST Rentcar

ST Rentcar to miejsce, gdzie w dobrej cenie zawsze będziecie mogli wypożyczyć auto. Serdecznie zapraszamy Was do kontaktu, ponieważ bardzo chętnie zaoferujemy Wam jeden z naszych pojazdów na jeden dzień lub na dłuższy okres. Nasza firma oferuje m.in. auto zastępcze z OC sprawcy. Mamy najlepszą ofertę na rynku.

Wynajem aut

Jeżeli Twój samochód uległ awarii i nie możesz nim jeździć, to możemy Tobie pomóc. Nasza firma oferuje wynajem aut Łódź w rożnej klasie. Wystarczy, że sprawdzisz naszą flotę i wybierzesz odpowiedni samochód dla siebie. Nieważne czy potrzebujesz samochód osobowy czy też większy. Jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania.
Proponujemy jasne i przejrzyste warunki wynajmu. Od samego początku będziesz wiedzieć jaka jest cena. Wynajmujemy samochody zatankowane do pełna, więc nie musisz nic robić. Wystarczy wybrać auto i jechać. Jeżeli chcesz wynająć samochód na dłuższy okres, to również jest to możliwe. Zaoferujemy wtedy nawet atrakcyjniejszą cenę wynajmu.
Wypożyczyć samochód możesz w każdej chwili. Nie interesuje nas jaki jest tego powód. Jeśli chcesz możesz wynająć auto, żeby jechać z rodziną na wakacje. Możesz też po prostu mieć ochotę przejechać się dobrym i wygodnym samochodem. Być może też nie masz samochodu, a chcesz gdzieś pojechać. Nie ma to dla nas znaczenia. Nasze auta są do Twojej dyspozycji.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800