Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

ST Rentcar to miejsce, gdzie w dobrej cenie zawsze będziecie mogli wypożyczyć auto. Serdecznie zapraszamy Was do kontaktu, ponieważ bardzo chętnie zaoferujemy Wam jeden z naszych pojazdów na jeden dzień lub na dłuższy okres. Nasza firma oferuje m.in. auto zastępcze z OC sprawcy. Mamy najlepszą ofertę na rynku.

Laweta

Nasza firma powstała z myślą o kierowcach, którzy wiele czasu spędzają za kierownicą samochodu. Wiemy, że mogą się zdarzyć różne sytuację i czasami laweta Łódź może być potrzebna. Dlatego oferujemy wynajem lawety, która poradzi sobie nie tylko z samochodem osobowym, ale również dostawczym.
Siedziba naszej firmy znajduje się w Łodzi, ale jesteśmy wstanie dojechać w każde miejsce. Nasza oferta jest dostosowana do potrzeb klienta i im dalej musimy jechać, tym mniej zapłacisz za kilometr!
Jeżeli miałeś wypadek nie z Twojej winy, to możesz liczyć na naszą bezpłatną pomoc. Koszt lawety pokryje ubezpieczyciel sprawcy. Tak samo jak koszt wynajmu auta zastępczego, które również możemy Tobie zaoferować.
Jesteśmy firmą, która stawia potrzeby klienta na pierwszym miejscu. Zawsze możesz z nami porozmawiać i powiedzieć jakie masz oczekiwania. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i jeśli potrzebujesz pomocy, to skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów. Pomożemy Tobie i zajmiemy się holowaniem Twojego samochodu.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800