Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

ST Rentcar to miejsce, gdzie w dobrej cenie zawsze będziecie mogli wypożyczyć auto. Serdecznie zapraszamy Was do kontaktu, ponieważ bardzo chętnie zaoferujemy Wam jeden z naszych pojazdów na jeden dzień lub na dłuższy okres. Nasza firma oferuje m.in. auto zastępcze z OC sprawcy. Mamy najlepszą ofertę na rynku.

Holowanie samochodów

Awaria samochodu na trasie? Potrzebna jest Tobie szybko laweta? W takim razie skontaktuj się z naszą firmą. Oferujemy nie tylko holowanie samochodów, ale również auta zastępcze. Mamy oddziały w wielu miejscach, więc zawsze jesteśmy wstanie szybko dojechać. Możesz się wszystkiego dowiedzieć odwiedzając naszą stronę https://pozyczwoz.pl/holowanie-samochodow/.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od godziny 8:00 do 22:00. Pomożemy Tobie na trasie nie tylko wtedy, gdy będzie potrzebne holowanie. Z przyjemnością również wymienimy koło i zajmiemy się innymi usługami związanymi z pomocą drogową.
Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie, a nasza laweta poradzi sobie zarówno z samochodem osobowym, jak i dostawczym. Posiadamy również atrakcyjną cenę za kilometr i im dalej będziemy musieli pojechać, tym mniej zapłacisz za każdy przejechany kilometr. Jeżeli miałeś wypadek nie z Twojej winy, to nie zapłacisz za holowanie. Zrobi to ubezpieczyciel sprawcy. Towarzystwo ubezpieczeniowe sprawcy pokryje też wynajem auta zastępczego dla Ciebie.
Nie szukaj więc innej firmy i skontaktuj się z nami! Nie będziesz tego żałować!

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800