Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

ST Rentcar to miejsce, gdzie w dobrej cenie zawsze będziecie mogli wypożyczyć auto. Serdecznie zapraszamy Was do kontaktu, ponieważ bardzo chętnie zaoferujemy Wam jeden z naszych pojazdów na jeden dzień lub na dłuższy okres. Nasza firma oferuje m.in. auto zastępcze z OC sprawcy. Mamy najlepszą ofertę na rynku.

Auto zastępcze

Po nagłym wypadku samochodowym zawsze trzeba wziąć pod uwagę problem dostępu do swojego auta, które zazwyczaj trafia wtedy do warsztatu. Jednakże z myślą o tym powstała opcja jaką jest auto zastępcze Łódź. Oferuje je wiele firm, w tym wypożyczalnia samochodów ST Rentcar.
Jest to firma działająca w Łodzi, która zapewnia swoim klientom bardzo wiele różnorodnych usług. Wśród nich jest także holowanie i inne czynności świadczone przez pomoc drogową. Gdy wypadek z innym samochodem powoduje konieczność długich napraw usterek u mechanika, w ST Rentcar każdy może wypożyczyć auto zastępcze z OC sprawy. Metoda ta jest często używana i jest świetnym sposobem aby dalej mieć dostęp do samochodu, a jednocześnie nie płacić za jego wynajem.
W ST Rentcar na klientów czeka szeroka gama różnego rodzaju samochodów do wypożyczenia. W razie pytań, pracownicy wypożyczalni zawsze pomogą dobrać odpowiednie auto. Jest to zatem firma, która zawsze dba o swoich klientów i zapewnia im obsługę na bardzo wysokim poziomie.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800