Katalog firm

SOS Pomoc drogowa

Przytrafiła się Państwu niespodziewana awaria pojazdu na autostradzie? Skończyło się paliwo bądź też złapaliście gumę? Dla nas to nie problem! Firma SOS świadczy kompleksowe usługi pomocy na drodze wraz z holowaniem do wybranego przez Państwa zakładu napraw.

Pomoc drogowa Zgierz

Jesteś w trasie i spotkała Cię nieprzyjemna sytuacja na drodze? Interesuje Cię pomoc drogowa Zgierz, ale kompletnie nie wiesz komu mógłbyś zaufać? Jeżeli tak koniecznie powinieneś skontaktować się z nami!
Nasza firma istnieje na rynku od 2005 roku, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zdołaliśmy wypracować sobie rzetelną opinię wśród wszystkich korzystających z naszych usług. Działamy na terenie całego województwa łódzkiego oraz obsługujemy łódzki odcinek autostrady A1 i A2.
W naszej ofercie znajdą Państwo holowanie samochodów, drobne pomoce naprawy na drodze, a także wymianę opon. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest zadowolenie naszych klientów dlatego korzystamy z najlepszych sprzętów oraz zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych pracowników oferując szybką i przede wszystkim niedrogą pomoc. Pomagamy właścicielom samochodów osobowych, aut dostawczych, ciężarowych oraz TIR czy autobusów.
Z naszej oferty skorzystało już wielu użytkowników drogowych i każdy z nich wypowiada się do o nas wyłącznie w samych superlatywach! Skorzystaj z naszych usług i Ty, a przekonasz się że warto nam zaufać!

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673