Katalog firm

SOS Pomoc drogowa

Przytrafiła się Państwu niespodziewana awaria pojazdu na autostradzie? Skończyło się paliwo bądź też złapaliście gumę? Dla nas to nie problem! Firma SOS świadczy kompleksowe usługi pomocy na drodze wraz z holowaniem do wybranego przez Państwa zakładu napraw.

Pomoc drogowa we Włocławku

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy, która ma swoją siedzibę w Strykowie. To miasto oraz okoliczne miejscowości zawsze mogą liczyć na naszą lawetę oraz profesjonalnych pracowników, którzy są doskonałymi mechanikami. Proponowana przez nas pomoc drogowa we Włocławku bardzo chętnie Wam pomoże, jeżeli przydarzyła Wam się stłuczka na drodze.
Nasza firma obsługuje również autostradę A1 i A2, na łódzkim odcinku. Świadczymy trzy rodzaje usług. Pierwsza to usługi na drodze, jak chociażby dostarczenie paliwa. Jeżeli nagle zabrakło Wam paliwa, to nie wstydźcie się do nas zadzwonić. Wielu osobom się to zdarza i jest to całkiem normalne. W takiej sytuacji i Wam pomożemy, przywożąc bak paliwa. Do tego świadczymy usługi ratownicze, czyli w momencie stłuczki na drodze.
Nasza laweta zawsze chętnie odholuje Was do warsztatu, aby dokonać naprawy. Świadczymy również usługi naprawcze na drodze. Zawsze próbujemy usunąć usterką na drodze, dzięki czemu będziecie mogli jednak kontynuować swoją podróż. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty dostępnej również na stronie http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-wloclawek/.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673