Katalog firm

SOS Pomoc drogowa

Przytrafiła się Państwu niespodziewana awaria pojazdu na autostradzie? Skończyło się paliwo bądź też złapaliście gumę? Dla nas to nie problem! Firma SOS świadczy kompleksowe usługi pomocy na drodze wraz z holowaniem do wybranego przez Państwa zakładu napraw.

Pomoc drogowa w Łowiczu

Proponujemy Państwu usługi pomocy drogowej ze Strykowa. Gdzie działamy? Można powiedzieć, że wychodzimy naprzeciw pojawiającym się oczekiwaniom, w ofercie jest pomoc na terenie Łodzi, jak i pomoc drogowa Łowicz oraz inne miasta województwa łódzkiego.
Koniecznie trzeba także wspomnieć, iż mamy 13-letnie doświadczenie (jak to się często mówi - doświadczenie jest po prostu bezcenne). Wszyscy klienci firmy mogą liczyć na profesjonalną pomoc drogową. Zresztą wspomniane doświadczenie jest po prostu dowodem na to, iż ludzie mają do nas zaufanie.
Warto jeszcze zaznaczyć, że od początku swojego funkcjonowania mamy dokładnie taki sam cel działalności — dbałość o bezpieczeństwo klientów połączona z zapewnianiem fachowego wsparcia (wsparcia w przypadku awarii samochodów czy kolizji drogowej).
W razie jakichś wątpliwości, na stronie internetowej działalności dostępne są opinie innych klientów. Naturalnie na stronie firm można znaleźć także wiele innych ważnych informacji.
W razie pytań, pracownicy są do dyspozycji.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673