Katalog firm

Kategorie


SOS Pomoc drogowa

Przytrafiła się Państwu niespodziewana awaria pojazdu na autostradzie? Skończyło się paliwo bądź też złapaliście gumę? Dla nas to nie problem! Firma SOS świadczy kompleksowe usługi pomocy na drodze wraz z holowaniem do wybranego przez Państwa zakładu napraw.

Pomoc drogowa w Kole

Awaria auta? Potrzebna Pomoc? Zadzwoń do nas. Nasza oferta, jaką jest pomoc drogowa w miejscowości Koło, to profesjonalne podejście do awarii na drogach.
Żadne usterki auta, szczególnie takie, które uniemożliwiają dalszą podróż, nie należą do przyjemnych, jednak łatwo można zmniejszyć uciążliwości z tym związane, wybierając profesjonalną pomoc drogową. Nasze usługi polegają nie tylko na odholowaniu auta, ale również dowozimy paliwo i dokonujemy drobnych napraw na miejscu wystąpienia awarii.
Również, gdy auto nie chce odpalić, jesteśmy w stanie je awaryjnie uruchomić. Nasza pomoc drogowa jest dostępna przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Lata doświadczeń w świadczeniu usług jako pomoc drogowa, pozwala nam świadczyć najwyższą jakość usług, oraz stawiać się na jednym poziomie wraz z najlepszymi fachowcami w naszej dziedzinie.
Oferujemy profesjonalną pomoc drogową, oraz ratownictwo drogowe dla aut osobowych, busów i samochodów ciężarowych. Nasza profesjonalna ekipa dojedzie w dowolne miejsce na terenie województwa łódzkiego. Posiadamy szeroką ofertę usuwania awarii samochodu na drodze o czym przekonasz się na stronie naszej firmy http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-kolo/.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673