Katalog firm

Kategorie


Saunaland

Firma Saunaland zaprojektuje dla Państwa saunę lub łaźnię parową, a następnie zajmie się jej budową i montażem. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski. W ofercie obok saun suchych, mokrych i łaźni parowych mamy też efektywne sauny niskotemperaturowe- na podczerwień. Zapraszamy na stronę, gdzie przedstawiamy szczegóły oferty.

Sauny suche

Interesują Cię sauny, ale nie możesz znaleźć niczego zadowalającego? W takim wypadku rozwiązaniem jest firma „SAUNALAND” P.W., firma zajmująca się budową: saun na podczerwień, „niskotemperaturowych” oraz saun suchych i mokrych. Można powiedzieć, że bez względu na to, w jaki sposób przedstawiają się potrzeby klientów, wykorzystywane są urządzenia i akcesoria Harvia Oy i Tylo. To samo dotyczy też jakości towarów, co w ogólnym rozrachunku ewidentnie wskazuje, iż klienci są po prostu najważniejsi. Zapewniamy także, że nie brakuje nam atestów czy certyfikatów dopuszczających do użytkowania w budownictwie.
Za atuty swoich saun uważamy wysoką jakość produktu połączoną z ciekawym wzornictwem i rozsądną ceną. Nie sposób też nie wspomnieć o tym, że dowodem na to wszystko są liczne referencje.
Z naszej oferty mogą skorzystać klienci indywidualni, ale i właściciele różnych działalności (sanatoriów, hoteli, ośrodków sportowo – rekreacyjnych czy gabinetów odnowy biologicznej).
Więcej na naszej stronie salonu we Wrocławiu http://www.saunaland.pl/sauny-wroclaw.php.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022