Katalog firm

Saunaland

Firma Saunaland zaprojektuje dla Państwa saunę lub łaźnię parową, a następnie zajmie się jej budową i montażem. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski. W ofercie obok saun suchych, mokrych i łaźni parowych mamy też efektywne sauny niskotemperaturowe- na podczerwień. Zapraszamy na stronę, gdzie przedstawiamy szczegóły oferty.

Sauny parowe

Nasze oryginalne sauny Warszawa to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które w pierwszej kolejności stawiają na wysoką jakość wykonania, oryginalny design i przystępne ceny. Sauny nie tylko poprawiają krążenie, ale przede wszystkim zwiększają odporność organizmu i pomagają oczyścić skórę z wszystkich niebezpiecznych toksyn.
Jeżeli nie wiedzą Państwo jeszcze jaką saunę wybrać do swojego mieszkania to służymy profesjonalnym doradztwem. Dołącz jeszcze dziś do grona naszych zadowolonych klientów i przekonaj się sami, że dla zdrowia, lepszego samopoczucia i urody nie ma nic lepszego niż profesjonalna sauna. W pierwszej kolejności polecamy nasze niezastąpione sauny Infrared, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wybrednych i najbardziej wymagających użytkowników.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem, dzięki czemu udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i zdobyć wielu zadowolonych klientów nie tylko w Warszawie, ale również w pobliskiej okolicy.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022