Katalog firm

Kategorie


Saunaland

Firma Saunaland zaprojektuje dla Państwa saunę lub łaźnię parową, a następnie zajmie się jej budową i montażem. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski. W ofercie obok saun suchych, mokrych i łaźni parowych mamy też efektywne sauny niskotemperaturowe- na podczerwień. Zapraszamy na stronę, gdzie przedstawiamy szczegóły oferty.

Sauny mokre

Znana firma Saunaland oferuje wiele rodzajów saun, które stają się w Polsce coraz bardziej popularne.
Zapewniamy doradztwo w zakresie projektowania, instalacji, montażu, instruktażu oraz pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny z zaopatrzeniem w części i akcesoria oraz materiały eksploatacyjne.
Zdobyte wiadomości w zakresie technologii wykonania saun i łaźni parowych pozwalają nam dostarczyć klientowi produkt wysokiej jakości, estetyczny i funkcjonalny.
Naszymi atutami są: wysoka jakość produktu, ciekawe wzornictwo, a także rozsądna cena. Dowodem powyższych cech naszej firmy są liczne referencje, uzyskane w ciągu prowadzenia naszej działalności w branży saun i łaźni parowych.
By zapewnić Państwu najlepsze standardy obsługi oraz dostępnych produktów korzystamy wyłącznie z asortymentu najlepszych firm ze Szwecji i Finlandii, zaopatrując się w nich we wszelkie urządzenia, surowce i akcesoria potrzebne do stworzenia sauny Poznań. Jako doświadczony producent saun na rynku polskim zawsze dbamy o to, by każdy element naszych produktów posiadał niezbędne atesty oraz zaświadczenia potwierdzającej jego dopuszczenie do użytku i zabudowy.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022