Katalog firm

Sanitpol

Firma Sanitpol świadczy usługi hydrauliczne zgodnie z obowiązującym prawem. Wykonywane są one w szybkim tempie, na bardzo wysokim poziomie, zgodnie z zaleceniami klientów. Dostępne w bardzo przystępnych cenach rynkowych. Kompletna oferta usług hydraulicznych znajduje się na stronie internetowej sanitpol.com.

Podnośniki koszowe

Sanit-Pol to pogotowie kanalizacyjne z siedzibą w Łodzi, które od 1991 roku świadczy usługi z zakresu czyszczenia kanalizacji, hydrauliki i usług hydraulicznych. Oferta Sanit-Pol obejmuje inspekcję kanalizacji kamerą video, instalacje hydrauliczno-gazowe, spawanie gazowe, gwintowanie, przepychanie i czyszczenie kanalizacji, a także wszelkie prace związane z instalacją sanitarną.
Firma przez całą dobę świadczy także usługi jako pogotowie kanalizacyjne i hydrauliczne. Sanit-Pol posiada w swojej ofercie również podnośniki koszowe Łódź, które mogą ułatwić wykonanie prac na wysokościach. Sanit-Pol to najwyższa jakość i gwarancja zadowolenia klienta. Doświadczeni pracownicy posiadają wszelkie uprawnienia i przy pomocy specjalistycznego sprzętu i urządzeń wykonują wszelkie prace hydrauliczne i kanalizacyjne szybko i sprawnie.
Jeśli na terenie Łodzi przydarzy Ci się awaria lub zapcha się kanalizacja, możesz skorzystać z oferty firmy Sanit-Pol i cieszyć się szybkich rozwiązaniem problemów zawsze na czas.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 132

Kod: 90-451

Miejscowość: Łódź

http://www.sanitpol.com/

E-mail: kontakt@sanitpol.com

Tel.: 509-762-156


Podobne firmy

Mal-Wod

Piętnastoletnie doświadczenie zawodowe pozwala firmie MAL-WOD na świadczenie najwyższej jakości usług polegających na naprawie i sprzedaży urządzeń wraz z częściami zamiennymi do pojazdów kanalizacyjn...

Saunaland

Firma Saunaland zaprojektuje dla Państwa saunę lub łaźnię parową, a następnie zajmie się jej budową i montażem. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski. W ofercie obok saun suchych, mokrych i...