Katalog firm

SOS Pomoc drogowa

Przytrafiła się Państwu niespodziewana awaria pojazdu na autostradzie? Skończyło się paliwo bądź też złapaliście gumę? Dla nas to nie problem! Firma SOS świadczy kompleksowe usługi pomocy na drodze wraz z holowaniem do wybranego przez Państwa zakładu napraw.

Pomoc drogowa w Łodzi

Czy wiesz, dlaczego kierowcy z Łodzi i jej okolic absolutnie nie obawiają się ewentualnych problemów z samochodem w trakcie drogi? Oczywiście nie dlatego, że takie problemy im się nie przytrafiają. Przytrafiają się każdemu, to przecież nieuniknione. Kierowcy z Łodzi i jej okolic najzwyczajniej jednak w świecie mają pewność, że w przypadku jakichkolwiek drogowych kłopotów mogą liczyć na sprawdzoną i profesjonalną pomoc.
Świadczy ją nasza pomoc drogowa, a więc firma, która funkcjonuje już od 1995 roku. W trakcie tych ponad 20 lat pomogliśmy już wielu kierowcom, rozwiązując niezliczoną liczbę problemów. Od holowania samochodu uszkodzonego podczas stłuczki, przez przebitą oponę, aż po brak paliwa w baku daleko od najbliższej stacji benzynowej.
Tym sposobem zyskaliśmy sobie bardzo duże zaufanie kierowców, którzy chętnie polecają nas również swoim rodzinom i znajomym. Dobrze przecież mieć kogoś, kto w stresującej sytuacji wyciągnie pomocną dłoń. Bardzo chętnie wyciągniemy ją również do Państwa.
Zapraszamy Państwa również do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług, która to dostępna jest na stronie internetowej http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-lodz/.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673