Katalog firm

Taneczne Pasje

Sklep tanecznepasje.pl cechuje bogata oferta strojów tanecznych, akcesoriów i rekwizytów. Firma zapewnia kompleksową usługę w zakresie wykonywania strojów do tańca - aby otrzymać unikalne zamówienie wystarczy podać dokładne wymiary, wybrać krój i ulubioną tkaninę. Sklep powstał z myślą o klientach, którzy chcą mieć wyjątkowy ubiór, doskonale dopasowany i oryginalny.

Obuwie do tańca

Sklep online www.tanecznepasje.pl to miejsce w internecie, które powstało z myślą o profesjonalnych i amatorskich tancerzach. Został stworzony przez osoby, dla których taniec jest wielka pasją, przez co znają potrzeby i problemy, z jakimi zmagają się tancerze. Sklep Taneczne Pasje to miejsce, w którym tancerze mogą zaopatrzyć się w artykuły, które do niedawna można było kupić jedynie za granicą. W ofercie sklepu Taneczne Pasje znajduje się obuwie taneczne w różnych rodzajach. Przede wszystkim jest to obuwie jazzowe, napalcówki i baletki. Jest to obuwie taneczne wysokiej jakości.
Sklep Taneczne Pasje oferuje również swoim klientom zakup odzieży tanecznej dla osób w każdym wieku. Jest to zarówno odzież skierowana na występy taneczne jak i odzież treningowa, która nie krępuje ruchów i jest bardzo wygodna. Na stronie można również zaopatrzyć się w ciekawe akcesoria taneczne, takie jak wachlarze, rękawiczki, gipiury, kabaretki, rajstopy, getry, ochraniacze na stawy, a nawet drążki baletowe.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://tanecznepasje.pl/

E-mail: biuro@tanecznepasje.pl

Tel.: 533-388-799


Podobne firmy

Medibut

Zakład Produkcyjny Medibut z siedzibą w Łodzi od 1982 roku specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości obuwia medycznego i zawodowego. Oferowane produkty wykonane są zgodnie z obowiązującymi normami...