Katalog firm

Ocular Canada oddział Gdańsk

Firma Ocular Canada działa w branży optycznej od wielu lat, świadcząc wysokiej jakości usługi dla mieszkańców Lublina, Rzeszowa, Gdańska i nie tylko. Zapewnia dostęp do renomowanych produktów takich jak soczewki okularowe i kontaktowe, oprawki czy okulary przeciwsłoneczne. W każdym z salonów klienci mogą zbadać wzrok.

Soczewki kontaktowe

Jeżeli w obszarze Twojego zainteresowania znajdują się soczewki, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy. Gwarantujemy ze swojej strony najwyższą jakość pomocy dotyczącą kompleksowej ochrony wzroku. Co ważne, patrząc przez pryzmat szczegółów oferty, również nie ma powodów do narzekań. Dokładniej rzecz ujmując, oferujemy soczewki oraz kompleksowe badania okulistyczne (dobrze od razu zaznaczyć, że badanie wzroku realne jest w Lublinie, Rzeszowie oraz Gdańsku).
To wszystko, co zostało do tej pory powiedziane, to nie tylko słowa, wystarczy zwrócić uwagę na opinie dotychczasowych klientów. Można powiedzieć, że opinie stanowią doskonałe odwzorowanie tego, że warto obdarzyć nas zaufaniem. Warto też może do tego dodać fakt, iż Ocular Canada to firma mająca 20 lat tradycji, nie wszyscy mogą się pochwalić takim osiągnięciem.
Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie internetowej http://www.ocularcanada.pl/optyk-rzeszow. W przypadku pojawienia się jakichś pytań związanych z informacjami na stronie, prosimy o wiadomość.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85