Katalog firm

Ocular Canada oddział Gdańsk

Firma Ocular Canada działa w branży optycznej od wielu lat, świadcząc wysokiej jakości usługi dla mieszkańców Lublina, Rzeszowa, Gdańska i nie tylko. Zapewnia dostęp do renomowanych produktów takich jak soczewki okularowe i kontaktowe, oprawki czy okulary przeciwsłoneczne. W każdym z salonów klienci mogą zbadać wzrok.

Okulary korekcyjne

Słońce, a dokładniej mówiąc promienie słoneczne mogą okazać się bardzo dużym zagrożeniem dla wzroku, dlatego też warto postawić na wysokiej jakości przeciwsłoneczne okulary Gdańsk. Markowe okulary są 100% gwarancją ochrony przed niebezpiecznym promieniowanie UV.
W naszej szerokiej ofercie znają Państwo okulary takich marek jak: Dior, Furla, Guess i Fendi. Jako jedna z niewielu firm w Polsce sprzedajemy także okulary Chanel i Tom Ford, które są doskonałą propozycją dla mężczyzn. Przeciwsłoneczne okulary mogą okazać się także wspaniałą dekoracją i nietuzinkowym dodatkiem do każdej kreacji, dlatego też warto poświęcić nieco swojego cennego czasu, aby wybrać porządne modele.
Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, dlatego też możemy zaproponować swoim klientom najnowocześniejsze produkty z najwyższej światowej półki. Zachęcamy także do polubienia naszych profili społecznościowych, dzięki czemu zawsze na bieżąco będą Państwo z najnowszą ofertą naszej firmy i wszelkimi promocjami.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85